Savy refinansavimas apžvalga

Savy refinansavimas patogus refinansavimo būdas už mažą kainą.

mano.bank Refinansavimas Savy refinansavimas Finbee refinansavimas

Kodėl savy.lt refinansavimo kaina maža, nes žmonės skolina žmonėms. Tai dar viena platforma p2p pagrindu. Kuri prieš dešimt metų sukurta Anglijoje ir labai sėkmingai naudojama. Ir tai skolinimas palankus abiems pusėms žmonės kurie investuoja į paskolas jie uždirba už tai pinigų. O norintiems gauti paskolą žmonėms tai puikus būdas gauti paskolą ypač palankiomis sąlygomis. Kokios tai palankios sąlygos ? Tai mažos palūkanos, maži paskolos mokesčiai todėl vartotojas sutaupo. Taip pat savy.lt siūlo palankiomis sąlygomis refinansuoja paskolas iki 20 000 eurų. Tai puikus būdas refinansuoti paskolas nuo 8 procentų metinių palūkanų.  Kiekvienam vartotojui norinčiam refinansuoti paskolas individualus pasiūlymas ir kartais galima sumažinti įmoka net iki pusės sumos.

  • Paraiškos nagrinėjamos iki 3 dienų, bet dažniausiai per 1 darbo dieną.
  • Palūkanos nuo 8 procentų.
  • Refinansavimo suma nuo 300 iki 20 000 eurų.

Norint refinansuoti savy.lt paskolas jūs turite būti vyresnis nei 18 metų Lietuvos pilietis turintis pastovias pajamas. Ir pagrindinės pajamos turėtų būti ne susijusios su pašalpomis ar kitomis išmokomis.  Taip pat neturite turėti antstolių, nes antstolio paskolų niekas nerefinansuos nes jūs jau skaitotės nemokiais.  Dauguma žmonių nori refinansuoti paskolas per vėlai, kai jau paskolos perduotos antstoliams. Antstolių paskolų niekas nerefinansuos nes jūs esate nemokus. Taip pat niekas nerefinansuos paskolų jeigu neturite pastovių pajamų ir pastovaus darbo.

mano.bank Refinansavimas Savy refinansavimas Finbee refinansavimas

Taip pat pagal vartotojų skundus aptarnavimas savy.lt yra nekoks, kartais tenka rinkti dokumentus kelis kartus ir kitokiu nesklandumų pasitaiko. Tad nepasisekus iš pirmo karto bandykite dar karta. Arba bandykite kitoje įmonėje.

Parašykite komentarą