Refinansavimas

Refinansavimas – tai paskola apjungianti esamas paskolas ir kitus įsipareigojimus.

Taip refinansavimas tai yra dar viena paskola padengianti jūsų esamas paskolas, lizingus ir kitus įsipareigojimus.  Tačiau kokius įsipareigojimus padengia su refinansavimo paskola priklauso ir nuo įmonės. Tad reikia rinktis atidžiai įmone. Tačiau šiame puslapyje pateiktos įmonės tikrai refinansuos jūsų esamas paskolas geriausiomis sąlygomis.

ĮmonėTerminasSąlygosSumaGauti paskolą
manopaskola refinansavimasnuo 3 iki 84 mėn.Palūkanos: nuo 9%
BVKKMN: nuo 9,98%
nuo 500 iki 25000 eurų.refinansuoti paskolas
Apžvalga
finbee refinansavimasnuo 12 iki 60 mėn.Palūkanos: nuo 6.41%
BVKKMN: nuo 13.77%
nuo 300 iki 10000 eurų.refinansuoti paskolas
Apžvalga
savy refinansavimasnuo 3 iki 60 mėn.Palūkanos: nuo 8%
BVKKMN: nuo 17.76 %
nuo 300 iki 20000 eurų.refinansuoti paskolas
Apžvalga
smspinigai refinansavimasnuo 3 iki 48 mėnPalūkanos: nuo 32,54 %
BVKKN: nuo 43,04 %
nuo 500 iki 10000 eurų.refinansuoti paskolas
Apžvalga
bobutės refinansavimasnuo 3 iki 60 mėnPalūkanos: nuo 24.65%
BVKKMN: nuo 44.59%
nuo 300 iki 10000 eurų.refinansuoti paskolas
Apžvalga

Taip pat jūs galėsite pasiskolinti papildomai. Kaip tai veikia įmonė kurioje refinansuojate paskolas.  Apmoka jūsų esamas paskolas ir paskolina pinigų papildomai. Tačiau ne visi gali skolintis papildomai, tai priklauso nuo jūsų algos. Mėnesio įmoka negali viršyti jūsų 40 procentų mėnesio algos. Tad jeigu norite papildomai pasiskolinti gali tekti imti paskolą ilgesniam laikui.  Arba tiesiog refinansuoti esamas paskolas. Nes kaip teigia kredito įmonės jūs tikrai mokėsite mažesnes mėnesio įmokas nei mokėjote. Tad refinansuoti apsimoka.

Refinansavimas
Refinansavimas

Refinansuoti galite ne tik paskolas tačiau lizingus ir kitus įsipareigojimus taip apjungdami visas įmokas į vieną. Ir taip sutaupysite ne tik pinigų tačiau ir laiko.

Kaip vyksta refinansavimas  ?

Jūs išsirenkate įmonę arba pildote visuose paraiškas refinansavimui. Jūsų paraiška išnagrinės per 15 minučių, o kai kada ir po dienos tai priklauso nuo įmonės. Tačiau mūsų tinklapyje yra apžvalgos ir tai jums turėtų padėti apsispręsti kokia įmonę pasirinkti. Bet jeigu ir vienoje įmonėje atmetė jūsų paraišką nenuleiskite galvos pildykite paraišką kitoje įmonėje gal jūsų paskolą refinansuos kita įmonė. Jūs užpildote paraišką pasirinkdami norima refinansavimo sumą ir terminą. Kai kurios įmonės iš kardo parodys preliminarias įmokas kitos pateiks jums asmeninius pasiūlymus. Jeigu jūsų paraišką patvirtinamą tada sumokės už jūs esamus kreditus ir jeigu skolinatės papildomai likuti perves jums į sąskaitą.

Refinansuoti paskolas gali visi Lietuvos respublikos piliečiai, turintys nuolatines pajamas ir tos pajamos nėra pašalpos. Taip pat turite būti atidirbę vienoje darbovietėje ne mažiau negu 3-6 mėnesius. Tačiau įmonės dažniausiai reikalauja 6 mėnesių.

DEMESIO ! Refinansavimo paslaugų neteikia Lietuvos bankai. Taip pat jokia įmonė nerefinansuos antstolių paskolų.  Ir bedarbiams refinansavimo paskolos neišduodamos kaip ir visos kitos. Tad reikia sprendimus daryti tik prasidėjus finansiniams sunkumas, o ne tada kai jau būna per vėlu.