Refinansavimas Lietuviškai kas tai ?

mano.bank Refinansavimas Savy refinansavimas Finbee refinansavimas

Refinansavimas Lietuviškai trumpai tariant tai paskola kuri suteikiama padengti esamus įsipareigojimus. Paskolas, lizingus, refinansuodami jūs galite apjungti kelias paskolas ir mokėti vieną įmoką. Taip pat daugumą įmonių teigia, kad refinansuodami paskolas jūs tikrai mokėsite mažiau negu mokate dabar.

Kam naudingas refinansavimas ?

mano.bank Refinansavimas Savy refinansavimas Finbee refinansavimas

Refinansavimas naudingas tiems žmonėms kurie turi greitųjų kreditų, lizingų ir daugiau įsipareigojimu. Ir dar tiems kurie paėmę paskolą laikui bėgant suprato, kad paėmė paskolą blogomis sąlygomis. T.y paskubėję paėmę paskolą su didelėmis palūkanomis. O paskui pamatė, kad tikrai galėjo paimti paskolą daug geresnėmis sąlygomis.

Kaip vyksta refinansavimas ?

Jūs išsirenkate jums tinkamą įmonę užpildote paraišką. Ir jeigu atitinkate reikalavimus jums suteikiamas refinansavimas. Įmonė pas kuria refinansuojate paskolas apmoka jūsų esamus įsipareigojimus ir jeigu jūsų finansinė padėtis leidžia dar galite pasiskolinti ir papildomai. Ir nuo to laiko jūs mokate tik vieną įmoką tai įmonei kuri jums suteikė refinansavimą.

Kas gali refinansuoti paskolas?

Visi Lietuvos respublikos piliečiai kurie atitinka bendras sąlygas imant ir paprastai paskolai. T.y Dirbantys, turintis pastovias pajamas ir neturintis antstolių.

refinansavimas lietuviškai
refinansavimas lietuviškai

Refinansavimas Lietuviškai – naujos paskolos paėmimas esamoms paskoloms, įsipareigojimams padengti. Taigi dauguma žmonių ima paskolas pirmoje pasitaikiusioje vietoje. Galvodami jeigu duoda reikia imti, tačiau tai yra didžiausia klaida.Reikia imti paskola ten kur duoda geriausiomis sąlygomis. O kad sužinoti kur tos geriausios sąlygos reikia pateikti kelias paraiškas. Taip kartais tenka imti paskolas ir ne pačiomis geriausiomis sąlygomis. Nes galbūt kitur griežtesnės sąlygos paskolos išdavimui. Tačiau dabar po Lietuvos banko apribojimų dabar norint gauti paskolą reikalavimai maždaug vienodi. Ypač refinansavimo bumas buvo tada, kai buvo dalinami, bet kam greitieji kreditai, ir susidūrė žmonės su finansiniais sunkumais vis pratęsdavo pratęsdavo įmokas. Ir paskola kaip nemažėjo taip nemažėjo. O tada į pagalbą ateina refinansavimas, refinansuojate savo paskolas/kreditus, ir po truputi išmokate dalimis paskolą.

Taip pat refinansuoti paskolas apsimoka tiems kurie paėmę paskolą su 30 procentų palūkanų, o refinansuodami paskolas mokėsite palūkanas 9 procentų, tai jau žymiai sutaupote pinigų.

5/5 - (1 vote)

Parašykite komentarą